Kdo jsme

Jsme tým. Tým 22HLAV tvořený profesionály nadšenými pro svou práci. To, co děláme, děláme rádi a dobře. Jako tým si neustále vzájemně vyměňujeme zkušenosti a našim klientům nabízíme služby a řešení založená na dlouholeté praxi ve spojení s neustálými inovacemi a změnami související se změnami legislativy a aplikační praxe, s rozvojem technologií i se změnami obecného přístupu a prostředí. 

Historie

22HLAV zahájila svou činnost v roce 1995 v Ústí nad Labem. V roce 1998 byla otevřena pobočka v Praze. Firma má dnes kolem 30ti zaměstnanců a několik externích spolupracovníků. Ti tvoří funkční tým efektivně spolupracující s klienty po celém území České republiky a v případě potřeby i v zahraničí. 22HLAV si za dobu své více než 20ti leté existence vybudovala pověst týmu, který dokáže pružně reagovat na potřeby klientů, nezříká se odpovědnosti a nebojí se dát jasné odpovědi a konat. Tým 22HLAV je též aktivní ve spolupráci s Komorou auditorů České republiky, Komorou daňových poradců České republiky, Svazem účetních atd. a podílí se na legislativním procesu v oblasti účetnictví a daní. 22HLAV poskytuje klientům široké spektrum služeb v oblasti ekonomiky, především v oblastech auditu, účetnictví, daňového a organizačního poradenství, poradenství v oblasti operací s podniky, informačních technologií.

Klienti

Klienty 22HLAV jsou jak obchodní společnosti a družstva, tak i nestátní neziskové organizace a též rozpočtové a příspěvkové organizace, a to jak na území České republiky, tak i ze zahraničí. Tým 22HLAV spolupracuje jak s individuálními investory, drobnými podniky či malými spolky, tak i s celosvětově působícími podniky, velkými nadnárodními korporacemi či největšími českými nadacemi. 

Oprávnění a licence

Společnost 22HLAV s.r.o. je oprávněna k auditorské činnosti podle zákona č. 93/2009 Sb. o auditorech a je zapsána v seznamu Komory auditorů České republiky. Společnost 22HLAV s.r.o. je oprávněna k činnosti daňových poradců a je zapsána v seznamu Komory daňových poradců.

Mezinárodní dosah

22HLAV členem MSI Global Alliance, mezinárodní aliance, která prostřednictvím více než 250 členských právních a ekonomicky zaměřených firem působí ve více než 105 zemích.

Mezi naše klienty patří

 

              Bytové družstvo DRUŽBA                                         

   BEROUN GOLF CLUB            

 

Napište nám
Kontakty

Pobočka Ústí nad Labem,
Všebořická 82/2,

+420 474745134
info@22hlav.cz

Pobočka Praha,
Antala Staška 2027/77,

+420 230234554
info@22hlav.cz