22HLAV, Praha - Sestavení účetní závěrky a přiznání k dani z příjmů nestátní neziskové organizace za rok 2019 v teorii a legislativní novinky od 1.1.2020 - výklad postupů, pravidel, principů s dílčími příklady - Veronika Fuková, Mirka Nebuželská

5. 2.

Místo konání: Praha, Tyršův dům, Újezd 450/40, 118 01 Praha 1, posluchárna č. 1

Školitelé: Veronika Fuková, Mirka Nebuželská

Veronika Fuková pracuje jako manažer auditu a je certifikovanou účetní. Mirka Nebuželská je auditorkou, účetním expertem, ACCA, CISA. Lektorky se věnují jak účetní a daňové praxi v podnikatelském, neziskovém a rozpočtovém sektoru, tak lektorské činnosti.

Účastníci školení se naučí nebo si osvěží postupy v oblasti účetnictví neziskových organizací, zejména u transakcí relevantních pro uzavření roku a sestavení účetní závěrky, a zjistí nebo si zopakují jak postupovat při sestavení účetní závěrky a výpočtu daně z příjmů, jaké další povinnosti se neziskové organizace zejména s ukončení roku a zahájením dalšího týkají. Tento seminář je určen pro nestátní neziskové organizace, přesněji řečeno pro všechny organizace účtující v souladu s vyhláškou č. 504/2002 Sb., popř. 325/2015 Sb. 

Agenda

9:00 – 15:00, dvě přestávky

  • Výklad klíčových účetní postupů - závěrkové práce, účtování bezúplatných příjmů (dotace, dary,...), veřejná sbírka, fondy, dohadné položky a časové rozlišení, zásoby, dlouhodobý majetek,...
  • Výklad postupů a pravidel relevantních pro sestavení účetní závěrky a přiznání k dani z příjmů za rok 2019
  • Přehled povinností navazujících na účetní závěrku - schválení a zveřejnění závěrky, registrační povinnosti, výroční zpráva, audit apod. 

Účastnický příspěvek

Semináře organizuje společnost 22HLAV EDU s.r.o., která není plátcem DPH, uvedené výše účastnických příspěvků jsou proto konečné.

Současně upozorňujeme, že materiály vztahující se k semináři budou účastníkům zaslány pouze emailem.

 

ONLINE PŘIHLÁŠKA

Mezi naše klienty patří

 

              Bytové družstvo DRUŽBA                                           Solitea CDL, a.s.

   BEROUN GOLF CLUB            

 

Napište nám
Kontakty

Pobočka Ústí nad Labem,
Všebořická 82/2,

+420 474745134
info@22hlav.cz

Pobočka Praha,
Doudlebská 1699/5,

+420 230234554
info@22hlav.cz